Przejdź do treści

Biegówki dla grup

Narty biegowe dla grup.

O ile pozwalają nam warunki śniegowe i trasy biegowe są dostępne dla amatorów to nasze szkolenia są organizowane przez całą zimę. Zapraszamy osoby które nie miały wcześniej biegówek na nogach i już biegających na nartach. Początkujący już po 2 godzinach szkolenia powinni samodzielnie jeździć po łatwej trasie biegowej a dla bardziej zaawansowanych nasi instruktorzy oprócz treningu techniki poprowadzą zajęcia w formie gier, zabaw z elementem rywalizacji. Już po dwóch godzinach zajęć nasi kursanci są w stanie samodzielnie poruszać się po łatwej trasie biegowej.

Biathlon na wesoło

Połączenie biegu narciarskiego ze strzelaniem z karabinka na prawdziwej strzelnicy biathlonowej. Impreza trwa od 4 – 4,5 godz. Pierwsze część to podstawowy kurs narciarstwa biegowego, druga to instruktarz strzelania a potem w formie zabawy połączenie biegu na nartach i strzelania.

Grupy dzieci i młodzieży na biegówkach

Nasze dzieciaki z pewnością nie mają zbyt wiele ruchu dlatego warto pomyśleć o zajęciach  na świeżym powietrzu na biegówkach. Niewątpliwie przyniesie im to wiele korzyści. Przede wszystkim nauczą się czegoś nowego co wpłynie na poprawę ich samooceny i samopoczucia. Ruch i wysiłek fizyczny wzmocni również odporność organizmu co bezsprzecznie wpłynie na ogólny dobrostan. Ponieważ biegi narciarskie są łatwiejsze od narciarstwa alpejskiego, szybciej opanowujemy technikę i stajemy się samodzielni. Konkludując już po 2 godzinach nauki pójść na łatwą wycieczkę na nartach biegowych.

Chcesz zabrać swoich znajomych, pracowników, klientów na biegówki zadzwoń po więcej informacji

Zapraszamy.

  • Koszt zajęć zależy od wielkości grupy i czasu prowadzenia zajęć .
  • Tel. 604575649
  • e-mail:marta@grupatatry.pl

Zapraszamy grupy konferencyjne na pół dniowe zajęcia na biegówkach.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Podziel się ze znajomymi